Stahujte aplikaci na Google Play a App Store Stáhni FoldSwallow na Google Play

Unikátní systém tournamentů ve FoldSwallow pro firmy

Unikátní systém tournamentů ve FoldSwallow pro firmy

Představujeme tímto naprosto jedinečný až revoluční systém PR, PP a marketingu, který cílí naprosto jednoznačně na nejmodernější, a v současné době nejpoužívanější technologie marketingu a těmi jsou mobilní zařízení. Tento systém zcela synergicky využívá potenciálu zábavy na straně klienta a marketingové prezentace na straně produktu nebo služby.

Uživatel zde neignoruje dotěrnou reklamu, ale naopak se velmi rád zapojí do "hry" a to doslova. Stačí si vytvořit v našem systému krátkou a velmi levnou reklamní kampaň a tu zacílit na vlastní klienty i na nové hráče, kteří budou velmi motivovaní soutěžit o nabízený produkt/službu! Váš produkt, nebo služba vzbudí po dobu turnaje v klientovi touhu po tomto produktu, celý den, týden nebude vidět nic jiného a nebude myslet na nic jiného. Budete mu neustále na očích, po celý den, takže si k produktu vytvoří brzy emocionální pouto! To žádná jiná reklama nedokáže.

Vytvoříte si u nás kampaň na propagaci svého výrobku či služby, na které nabídnete buď unikátní slevu, či jinou výhodu. Uživatel může například vyplnit virtuální formulář, který složí ve vlastní vlaštovku a hodí co nejdále. Kdo dohodí v daný termín (například týden) nejdále, získává hlavní cenu! Variant kampaní může existovat hned několik, můžete si postavit kampaň dle vaší libosti. Takto se dostane Váš produkt mezi opravdu širokou veřejnost, která bude motivována hrát o Vaše výhody, služby či produkty a hlavně se takto o Vás ihned všichni dozví a procítí produkt téměř všemi smysly! Zrakem, sluchem a hmatem.

Spojení produktu s turnajem vytvoří silný příběh, který pošlete svým mediálním kontaktům a tím bude zaručená ohromná odezva. Tato reklama je až o 80% levnější než klasická mediální kampaň a několikanásobně účinnější s prakticky 100% dosahem!

Nezapomeňte označit stránky "To se mi líbí", či "G+", aby Vám neunikl žádný turnaj!

Podmínky použití aplikace a turnajů si prosím přečtěte zde.